سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 30 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:درباره نویسنده
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-801996-2.00026-x ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. High Integrity Systems And Safety Management In Hazardous Industries »
  4. About the Author

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 52.55.186.225

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

About The Author


مقاله: درباره نویسنده

خلاصه مقاله:


This chapter introduces the extremely hazardous nature of oil refining. Two case studies are presented. The first, a pipeline rupture in 1999, was caused by a long catalog of latent errors by different people working for different companies, years apart. Numerous people simply failed to do their jobs properly, and as a result there was a fire in which three died. Laziness, indifference, and lack of supervision seem the most likely causes. The second was in 1998; a refinery coking plant was shutdown by a loss of power. During the recovery, the operators decided it would be alright to open the bottom of a large vessel holding extremely hot coke and oil residues, while standing underneath it, apparently because they failed to realize they were well outside normal operating conditions – a sort of group-think failure. Six died. Engineering managers in hazardous industries need to worry about safety.


در این فصل به طبیعت بسیار خطرناک پالایش نفت معرفی می کند. دو مورد ارائه شده است. اولین، پارگی خط لوله در سال 1999، توسط کاتولوگ طولانی از خطاهای نهفته شده توسط افراد مختلف کار برای شرکت های مختلف، سال از هم جدا بوده است. بسیاری از مردم به سادگی قادر به انجام کار خود را به درستی و به عنوان یک نتیجه آتش سوزی که در آن سه فوت وجود دارد. تنبلی، بی تفاوتی، و عدم نظارت به نظر می رسد علل به احتمال زیاد. دوم در سال 1998 بود. یک کارخانه کک سازی پالایشگاه خاموش کردن از دست دادن قدرت بود. در طول بهبودی، اپراتورهای تصمیم گرفت این امر می تواند خوب برای باز کردن پایین یک رگ بزرگ برگزاری کک و روغن باقی مانده های بسیار گرم، در حالی که ایستاده در زیر آن، ظاهرا به دلیل آنها موفق به تحقق بخشیدن به آنها به خوبی در خارج از شرایط کار عادی بود - یک نوع گروه شکست -think. شش کشته شدند. مدیران مهندسی در صنایع خطرناک باید در مورد ایمنی نگران باشید.[ ]

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×