سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 112 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:فصل 1 مقدمه
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 171-7
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-801996-2.00001-5 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. High Integrity Systems And Safety Management In Hazardous Industries »
  4. Chapter 1 Introduction

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Chapter 1 Introduction


مقاله: فصل 1 مقدمه

نويسنده:


خلاصه مقاله:


This book seeks to present “what good looks like” in the management of hazardous industries, together with examples of incidents and accidents where good practice has not been followed. The emphasis within this book will not be a cookbook description of how to follow major standards; instead, the emphasis will be on the general principles that are behind the major standards.Case studies are often the clearest way to illustrate these general principles. The case studies used include some very well known ones, and also some less well-known examples. These are presented primarily with the intent of drawing out the key lessons.


این کتاب به دنبال ارائه "آنچه به نظر می رسد خوب مانند" در مدیریت صنایع خطرناک، همراه با نمونه هایی از حوادث و تصادفات که در آن عمل خوب است به دنبال نشده است. تاکید در این کتاب خواهد بود شرح کتاب آشپزی چگونه به دنبال عمده استاندارد نیست؛ در عوض، تاکید بر اصول کلی که در پشت مطالعات عمده standards.Case هستند اغلب روشن ترین راه برای نشان دادن این اصول کلی باشد. مطالعات موردی استفاده شامل برخی از آنهایی که به خوبی شناخته شده، و همچنین برخی از نمونه های کمتر شناخته شده. این در درجه اول با هدف طراحی از درسهای کلیدی معرفی شده اند.


كلمات كليدي:

hazardous, hazardous high-integrity systems industrial accidents I&C, high-integrity systems, I&C
خطرناک, سیستم های بالا یکپارچگی خطرناک حوادث صنعتی I & C , سیستم های بالا یکپارچگی, I & C[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×