سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 26 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:خواص پراش اشعه ایکس و الکترون اسپین رزونانس: اثر زمان و دما پخت در گاو هیدروکسی آپاتیت
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 727772-77
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.piutam.2015.04.011 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia IUTAM »
  4. Numerical Modelling of Melt Behaviour in the Lower Vessel Head of a Nuclear Reactor

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Numerical Modelling Of Melt Behaviour In The Lower Vessel Head Of A Nuclear Reactor


مقاله: خواص پراش اشعه ایکس و الکترون اسپین رزونانس: اثر زمان و دما پخت در گاو هیدروکسی آپاتیت

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This paper describes progress on a consistent approach for multi-phase flow modelling with phase-change. Although, the de- veloped methods are general purpose the applications presented here cover the LIVE experiments involving core melt phenomena at the lower vessel head of a nuclear reactor. These include corium pool formation, coolability and solidification. A new method for solving the compositional multi-phase flow equations to calculate material indicator fields is adopted. An interface-capturing scheme based on high-order accurate compressive advection methods including a Petrov-Galerkin approach is employed to main- tain sharpness of the interfaces between materials. A novel control volume-finite element mixed formulation based on the P1DG-P2 (linear discontinuous in velocity and quadratic continuous in pressure) element pair which can uniquely ensure that key balances are maintained in the equations is developed to discretise the governing equations in space. Anisotropic mesh adaptivity is used to focus the numerical resolution around the interfaces and other areas of important dynamics.


این مقاله پیشرفت در یک رویکرد سازگار برای مدل سازی جریان چند فاز با تغییر فاز. اگر چه، روش نصف لیوان تا حد د می هدف کلی برنامه های کاربردی ارائه شده در اینجا را پوشش آزمایش های فعال که شامل هسته ذوب پدیده در سر رگ های پایین تر از یک راکتور هسته ای. این خدمات عبارتند از corium تشکیل استخر، coolability و انجماد. روش جدید برای حل معادلات جریان چند فاز ترکیبی برای محاسبه شاخص زمینه های مواد گرفته شده است. طرح رابط گرفتن بر اساس مرتبه بالا به روش دقیق وزش فشاری از جمله یک رویکرد پتروف-گالرکین به کار برای حفظ وضوح خاص از رابط بین مواد. یک عنصر مخلوط فرمول حجم محدود کنترل رمان بر اساس P1DG-P2 (خطی ناپیوسته در سرعت و درجه دوم مستمر در فشار) جفت عنصر منحصر به فرد که می تواند اطمینان حاصل شود که توازن کلیدی در معادلات نگهداری می شود توسعه یافته به discretise معادلات حاکم در فضا. ناهمسانگرد انطباق مش مورد استفاده است، به تمرکز قطعنامه عددی در سراسر رابط و مناطق دیگر از پویایی مهم است.


كلمات كليدي:

Heat transfer, melt pool, phase-change, solidification.
انتقال حرارت, ذوب استخر, تغییر فاز, انجماد.


موضوعات:
[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×