سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 37 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:کار روانی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 477483477-483
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-08-097086-8.28072-0 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Encyclopedia Of The Social & Behavioral Sciences »
  4. Psychosocial Work

report iconنمايش خلاصه مقاله

Psychosocial Work


مقاله: کار روانی

نويسنده:


خلاصه مقاله:


This article begins by defining the variously used term ‘psychosocial’ across disciplines, followed by an examination of its ambiguous position in social work. The dual-foci debate in social work provides the context for understanding the evolution of psychosocial work through time and applications. Eschewing the narrow conceptualizations related to psychopathology and trauma is a major shift in international psychosocial work, particularly in emergencies, to address issues of resilience, community, and cultural resources, wider social influences, and human rights. After presenting the emerging trends in the ‘both–and’ perspective in psychosocial work and reviewing research, ethics, and other critical issues, this article charts the future direction of psychosocial work.


این مقاله آغاز می شود با تعریف اصطلاح در زمانهای گوناگون و استفاده 'روانی' در رشته، به دنبال بررسی موقعیت مبهم خود را در کار اجتماعی. بحث دو کانون در کار اجتماعی زمینه را برای درک تکامل کار روانی اجتماعی در طول زمان و برنامه های کاربردی فراهم می کند. اجتناب مفهوم باریک مربوط به آسیب شناسی روانی و تروما است یک تغییر عمده در کار روانی اجتماعی بین المللی، به ویژه در شرایط اضطراری، برای رسیدگی به مسائل انعطاف پذیری، جامعه، و منابع فرهنگی، تاثیرات گسترده تر اجتماعی و حقوق بشر است. پس از ارائه روندهای در حال ظهور در هر دو-و چشم انداز در کار روانی و مرور پژوهش، اخلاق، و سایر مسائل مهم، نمودار این مقاله در آینده جهت کار روانی.


كلمات كليدي:

Children Culture Disasters and emergencies Dual-foci Pathological Person-in-environment Post-traumatic stress disorder (PTSD) Psychosocial Resilience Strengths
فرهنگی کودکان حوادث و اورژانس دو کانون اختلال استرس فرد در محیط پس از سانحه پاتولوژی نقاط قوت (PTSD) روانی جهندگی


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×