سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 44 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:هیئت تحریریه و پوشش توضیحات
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:September 2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/s0169-2046(15)00122-x ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Landscape And Urban Planning »
  4. Editorial Board and Cover Description

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.163.213.149

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Editorial Board And Cover Description


مقاله: هیئت تحریریه و پوشش توضیحات

خلاصه مقاله:


Comparison of categorical maps from two or more points in time is a common technique to detect land cover and land use change. Cross-tabulation matrices, which contain information on the sizes of categorical differences between two maps, are often used to describe the amount and type of land cover change that has occurred between two points in time. However, the use of multiple matrices to describe changes occurring over more than one time interval can be difficult to interpret. This article presents a graphical method for presenting the land cover information contained in one or more cross-tabulation matrices based on Sankey diagrams, which depict the flow of energy or materials through a network. Through the example of a series of land cover maps of the San Juan, Puerto Rico area (1999–2003), this form of Sankey diagram is demonstrated to efficiently and elegantly present information on land cover persistence and change over multiple time intervals.


مقایسه نقشه طبقه از دو یا بیشتر نقطه در زمان روش معمول برای تشخیص پوشش زمین و تغییر کاربری زمین است. ماتریس کراس جدولبندی، که حاوی اطلاعات در اندازه تفاوت قاطع بین دو نقشه، اغلب برای توصیف میزان و نوع تغییر پوشش زمین است که بین دو نقطه در زمان رخ داده است استفاده می شود. با این حال، استفاده از ماتریس های چندگانه را به توصیف تغییرات در طول بیش از یک فاصله زمانی اتفاق می افتد می تواند به تفسیر دشوار است. این مقاله یک روش گرافیکی برای ارائه اطلاعات پوشش زمین های موجود در یک یا چند ماتریس متقابل جدولبندی بر اساس نمودار Sankey، که به تصویر کشیدن جریان انرژی یا مواد را از طریق یک شبکه می باشد. از طریق مثال از یک سری از نقشه های پوشش اراضی سان خوان، پورتوریکو منطقه (1999-2003)، این شکل از نمودار Sankey به طور موثر و زیبایی اطلاعات موجود در تداوم پوشش زمین و تغییر در طول فواصل زمانی متعدد نشان داده شده است.


موضوعات:

Ecology, Management, Monitoring, Policy and Law, Nature and Landscape Conservation[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×