سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 58 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:فشرده سازی درخت با درختان بالا
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:August 2015
شماره صفحات: 166177166-177
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ic.2014.12.012 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Information And Computation »
  4. Tree compression with top trees

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.230.84.215

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Tree Compression With Top Trees


مقاله: فشرده سازی درخت با درختان بالا

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


We introduce a new compression scheme for labeled trees based on top trees. Our compression scheme is the first to simultaneously take advantage of internal repeats in the tree (as opposed to the classical DAG compression that only exploits rooted subtree repeats) while also supporting fast navigational queries directly on the compressed representation. We show that the new compression scheme achieves close to optimal worst-case compression, can compress exponentially better than DAG compression, is never much worse than DAG compression, and supports navigational queries in logarithmic time.


ما یک طرح فشرده سازی جدید برای درختان بر اساس برچسب درختان بالا معرفی. طرح فشرده سازی ما برای اولین بار به طور همزمان استفاده از تکرار داخلی را در درخت است در حالی که همچنین حمایت از نمایش داده شد ناوبری سریع به طور مستقیم در نمایندگی فشرده (به عنوان به فشرده سازی DAG کلاسیک که تنها سوء استفاده ریشه تکرار زیر درخت مخالف). ما نشان می دهد که این طرح فشرده سازی جدید رسیدن به نزدیک به بهینه فشرده سازی بدترین حالت، می تواند به صورت تصاعدی بهتر از فشرده سازی فشرده سازی DAG، هرگز بسیار بدتر از فشرده سازی DAG و نمایش داده شد ناوبری در زمان لگاریتمی پشتیبانی می کند.


كلمات كليدي:

Pattern matching, Top trees, Tree compression
تطبیق الگو , درختان بالا, فشرده سازی درخت[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×