سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 69 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فصل 5 شبکه دینامیک
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 334333-43
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-800891-1.00005-6 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Computational Network Science An Algorithmic Approach »
  4. Chapter 5 Network Dynamics

report iconنمايش خلاصه مقاله

Chapter 5 Network Dynamics


مقاله: فصل 5 شبکه دینامیک

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Dynamics is an inherent attribute in nonstationary networks. Topological and interpersonal changes produce network volatilities. Relationships blossom and wither over time producing social networks that ebb and flow over time. Some networks grow while others shrink. A network might split into smaller networks. An example is a nucleus family that spawns offspring networks. It is also possible that networks merge into larger ones. Teaming and cooperative coalition formations are merging mechanisms that might lead to economic monopolies and monopsonies. Some networks such as in the law enforcement are formed impromptu, whereas others reflect volatility in relationships. Time graphs and Markov chains are formal, dynamic network models presented. Exercises emphasize temporal network changes.


دینامیک یک ویژگی ذاتی در شبکه های nonstationary است. تغییرات توپولوژیکی و بین فردی تولید نوسانات شبکه می باشد. روابط شکفت و پژمرده بیش از تولید زمان شبکه های اجتماعی که جزر و جریان در طول زمان. برخی از شبکه های رشد در حالی که دیگران کوچک. شبکه ممکن است به شبکه های کوچکتر تقسیم می شود. به عنوان مثال یک خانواده هسته که spawns شبکه های فرزندان است. همچنین ممکن است که شبکه را به آنهایی بزرگتر ادغام خواهند شد. تیم بندی و تشکل های ائتلاف همکاری می ادغام مکانیسم که ممکن است به انحصارات اقتصادی و monopsonies منجر شود. برخی از شبکه های مانند در اجرای قانون هستند بداهتا تشکیل، در حالی که دیگران منعکس نوسانات در روابط. نمودار زمان و زنجیره مارکوف رسمی، مدل های شبکه پویا ارائه می باشد. تمرین بر تغییرات شبکه زمانی است.


كلمات كليدي:

network change over time, network change over time Markov chain time graph probability, time graph
تغییر شبکه در طول زمان, تغییر شبکه در طول زمان احتمال مارکوف زنجیره نمودار زمان , نمودار زمان


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×