سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 20 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:سرمقاله
ناشر: [ ]
ژورنال
دوره (شماره): ()
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 101-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.proenv.2015.07.096 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. »
  3. Procedia Environmental Sciences »
  4. Editorial

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.174.51.80

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Editorial


مقاله: سرمقاله

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The third international conference on Spatial Statistics, to which this issue of Procedia is dedicated, was held in Avignon (France), from June 9 to 12, 2015 (http://www.spatialstatisticsconference.com/). This conference has as a general theme ‘Emerging patterns’. It is jointly organized by the Dept. of Biostatistics and Spatial Processes, INRA Avignon and the Faculty of Geoinformation Science and Earth Observation (ITC) of University Twente. More than 300 participants from over 30 countries providing more than 250 scientific presentations, attended this conference.


سومین کنفرانس بین المللی در آمار فضایی، که این موضوع از Procedia اختصاص داده شده است، در آوینیون (فرانسه) از 9 ژوئن تا 12 برگزار شد، 2015 (http://www.spatialstatisticsconference.com/). این کنفرانس به عنوان یک موضوع کلی "الگوهای در حال ظهور. این است که به طور مشترک توسط گروه آمار زیستی و فرآیندهای فضایی، INRA آوینیون و دانشکده علوم Geoinformation و رصد زمین (ITC) دانشگاه توئنته سازمان یافته است. بیش از 300 شرکت کننده از بیش از 30 کشور ارائه بیش از 250 سخنرانی، این کنفرانس حضور داشتند.


كلمات كليدي:

chair Spatial Statistics 2015: Emerging Patters
صندلی آمار فضایی 2015: الگوهای در حال ظهور[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×