سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 136 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:برداشت خریداران در مورد تاثیر خرید استراتژیک در اجرای با کیفیت زوجی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:Available online 10 July 2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ijpe.2015.07.005 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Journal Of Production Economics »
  4. Buyers’ perceptions on the impact of strategic purchasing on dyadic quality performances

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Buyers’ Perceptions On The Impact Of Strategic Purchasing On Dyadic Quality Performances


مقاله: برداشت خریداران در مورد تاثیر خرید استراتژیک در اجرای با کیفیت زوجی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Carr and Pearson (1999) find that strategic purchasing has direct and indirect positive associations with buyer financial performance. An important question arises, however, as to whether the impact of strategic purchasing is equally appropriate for supplier performance. An inequity perception may affect transaction-cost calculus and lead to alliance failure if ignored. Using survey responses from 163 firms, we posit and first show that negative inequity perceptions really exist from buyer’s perspective and the strategic purchasing – quality performance relationships are mediated by buyer-supplier relationship. The findings not only indicate that inequity perception assumption should be augmented to the basic transaction cost economics framework, but also suggest supplying firm managers help buying firm purchasing function to become a strategic weapon.


Carr و پیرسون (1999) که خرید استراتژیک است ارتباط مثبت مستقیم و غیر مستقیم با عملکرد مالی خریدار. یک سوال مهم مطرح می شود، با این حال، به عنوان که آیا اثر خرید استراتژیک به همان اندازه برای عملکرد منبع مناسب است. درک نابرابری ممکن است معامله هزینه حساب دیفرانسیل و انتگرال تاثیر می گذارد و منجر به شکست اتحاد اگر استفاده کنه. با استفاده از پاسخ های نظر سنجی از 163 شرکت، ما فرض و برای اولین بار نشان می دهد که درک نابرابری منفی واقعا از دیدگاه خریدار وجود دارد و خرید استراتژیک - روابط عملکرد کیفیت توسط رابطه خریدار و فروشنده واسطه. این یافته ها نشان می دهد که نه تنها فرض ادراک بی عدالتی باید به چارچوب اقتصاد هزینه معامله پایه افزوده، اما همچنین تهیه مدیران شرکت کمک خرید تابع خرید شرکت برای تبدیل شدن به یک سلاح استراتژیک نشان می دهد.


كلمات كليدي:

Buyer-supplier relationship, Inequity perception, Quality performance, Strategic purchasing, Transaction cost economics
رابطه خریدار و فروشنده, ادراک بی عدالتی, عملکرد کیفیت, خرید استراتژیک, هزینه تراکنش اقتصاد


موضوعات:

Management Science and Operations Research, Economics and Econometrics, Industrial and Manufacturing Engineering, Business, Management and Accounting(all)[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×