سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 25 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:اثرات آلودگی هوا بر مرگ در کره جنوبی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 626562-65
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.proenv.2015.05.025 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Environmental Sciences »
  4. The Effects of Air Pollution on Mortality in South Korea

report iconنمايش خلاصه مقاله

The Effects Of Air Pollution On Mortality In South Korea


مقاله: اثرات آلودگی هوا بر مرگ در کره جنوبی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


It is well known that air pollution has the negative effect on human health. This study is dealt with the relationship between air pollutant level and standardized mortality between 2005 and 2013 in Korea. The standardized mortality are collected by the 251 administrative districts using KOSIS (Korean Statistical Information Service) and the air pollutant data collected from air pollutant monitoring sites. The statistical interpolation technique is adapted to solve the problem of spatial misalignment between air pollutant and administrative districts. In addition, SaTScan is used to detecting the high relatively risk area based on spatial and temporal characteristics. It can help determining other external factors to mortality.


آن را به خوبی شناخته شده است که آلودگی هوا است که اثر منفی بر سلامت انسان است. این مطالعه با بررسی ارتباط بین سطح آلاینده هوا و مرگ و میر استاندارد بین سال های 2005 و 2013 در کره پرداخته است. مرگ و میر استاندارد توسط 251 ولسوالی های اداری با استفاده از KOSIS (کره ای آماری خدمات اطلاعات) و داده های جمع آوری شده از آلاینده هوا و کنترل آلاینده های هوا سایت جمع آوری شده. روش درون یابی آماری اقتباس برای حل مشکل انحراف فضایی بین آلاینده هوا و مناطق اداری. علاوه بر این، SaTScan به تشخیص منطقه بالا، نسبتا خطر بر اساس ویژگی های مکانی و زمانی استفاده می شود. این می تواند کمک تعیین دیگر عوامل خارجی به مرگ و میر.


كلمات كليدي:

Air pollution, Health effect, Korea, SaTSCan, Spatio-temporal data
آلودگی هوا, اثر بهداشت و درمان, کره, SaTSCan, اطلاعات فضا-زمانی


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.58.177

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×