سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 79 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:فصل 5 سازند ائتلاف
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 239326239-326
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-444-53766-9.00005-7 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Handbook Of Game Theory With Economic Applications »
  4. Chapter 5 Coalition Formation

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.128.196

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Chapter 5 Coalition Formation


مقاله: فصل 5 سازند ائتلاف

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This chapter surveys a sizable and growing literature on coalition formation. We refer to theories in which one or more groups of agents (“coalitions”) deliberately get together to jointly determine within-group actions, while interacting noncooperatively across groups. The chapter describes a variety of solution concepts, using an umbrella model that adopts an explicit real-time approach. Players band together, perhaps disband later and re-form in shifting alliances, all the while receiving payoffs at each date according to the coalition structure prevailing at the time. We use this model to nest two broad approaches to coalition formation, one based on cooperative game theory, the other based on noncooperative bargaining. Three themes that receive explicit emphasis are agent farsightedness, the description of equilibrium coalition structures, and the efficiency implications of the various theories.


در این فصل بررسی ادبیات قابل توجهی در حال رشد و شکل گیری ائتلاف در. ما به نظریه های که در آن یک یا چند گروه از عوامل ("ائتلاف") به عمد با هم به درون گروه اقدامات به طور مشترک تعیین، در حالی که تعامل noncooperatively در گروه مراجعه کنید. فصل به توصیف انواع مفاهیم راه حل، با استفاده از مدل چتر که یک رویکرد زمان واقعی صریح تصویب. بازیکنان باند با هم، شاید منحل بعد و دوباره فرم را در تغییر اتحاد، در حالی که همه از دریافت پرداخت ها در هر مرحله با توجه به ساختار ائتلاف غالب در آن زمان. ما با استفاده از این مدل به لانه دو روش گسترده ای برای شکل گیری ائتلاف، یکی بر اساس تئوری بازی تعاونی، دیگر بر اساس چانه زنی های noncooperative. سه تم که تأکید صریح دریافت می دوربینی عامل، شرح ساختار ائتلاف تعادل، و پیامدهای بهره وری از نظریه های مختلف.


كلمات كليدي:

Bargaining, Blocking, Coalition formation, Coalition structures, Core, Farsightedness, Stable set
چانه زنی, مسدود کردن, تشکیل ائتلاف, ساختار متحد, هسته, دوربینی, مجموعه ای پایدار[ ]

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×