سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 85 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:یک مورد برای سیستم های انسانی علوم اعصاب
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:18 June 2015
شماره صفحات: 130137130-137
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.neuroscience.2014.06.052 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Neuroscience »
  4. A case for human systems neuroscience

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.90.86.231

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

A Case For Human Systems Neuroscience


مقاله: یک مورد برای سیستم های انسانی علوم اعصاب

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Can the human brain itself serve as a model for a systems neuroscience approach to understanding the human brain? After all, how the brain is able to create the richness and complexity of human behavior is still largely mysterious. What better choice to study that complexity than to study it in humans? However, measurements of brain activity typically need to be made non-invasively which puts severe constraints on what can be learned about the internal workings of the brain. Our approach has been to use a combination of psychophysics in which we can use human behavioral flexibility to make quantitative measurements of behavior and link those through computational models to measurements of cortical activity through magnetic resonance imaging. In particular, we have tested various computational hypotheses about what neural mechanisms could account for behavioral enhancement with spatial attention (Pestilli et al., 2011). Resting both on quantitative measurements and considerations of what is known through animal models, we concluded that weighting of sensory signals by the magnitude of their response is a neural mechanism for efficient selection of sensory signals and consequent improvements in behavioral performance with attention. While animal models have many technical advantages over studying the brain in humans, we believe that human systems neuroscience should endeavor to validate, replicate and extend basic knowledge learned from animal model systems and thus form a bridge to understanding how the brain creates the complex and rich cognitive capacities of humans.


می تواند مغز انسان خود را به عنوان مدل برای یک رویکرد سیستم های علوم اعصاب برای درک مغز انسان؟ پس از همه، چگونه مغز قادر به ایجاد غنا و پیچیدگی رفتار انسان است هنوز تا حد زیادی مرموز است. چه انتخاب بهتر برای مطالعه که پیچیدگی از آن را تحصیل در انسان ها؟ با این حال، اندازه گیری فعالیت مغز به طور معمول نیاز به ساخته شده غیر تهاجمی قرار می دهد که محدودیت های شدید در آنچه که می تواند مورد فعالیت های داخلی از مغز را یاد گرفت. رویکرد ما شده است به استفاده از ترکیبی از روانتنانی که در آن ما می توانیم انعطاف پذیری رفتاری انسان به اندازه گیری کمی از رفتار کسانی که از طریق پیوند مدل های محاسباتی به اندازه گیری فعالیت قشر مغز از طریق تصویربرداری رزونانس مغناطیسی استفاده و. به طور خاص، ما فرضیه های مختلف محاسباتی در مورد آنچه مکانیسم های عصبی می تواند برای بهبود رفتاری با توجه فضایی مورد آزمایش قرار (Pestilli و همکاران، 2011). استراحت هر دو در اندازه گیری های کمی و ملاحظات آنچه که از طریق مدل های حیوانی شناخته شده است، ما به این نتیجه رسیدند که وزن از سیگنال های حسی با بزرگی پاسخ خود یک مکانیسم های عصبی برای انتخاب کارآمد از سیگنال های حسی و بهبود در نتیجه عملکرد رفتاری با توجه باشد. در حالی که مدل های حیوانی بسیاری از مزایای فنی بیش از مطالعه مغز در انسان، ما معتقدیم که سیستم های انسانی علوم اعصاب باید تلاش به اعتبار، تکرار و گسترش دانش پایه آموخته شده از سیستم های مدل حیوانی و در نتیجه تشکیل یک پل برای درک اینکه چگونه مغز ایجاد پیچیده و غنی ظرفیت های شناختی از انسان است.


كلمات كليدي:

contrast–response , max-pooling, selection , attention, contrast–response, fMRI, max-pooling, selection
contrast–response , max-pooling , selection , توجه, مقابل پاسخ, FMRI به, MAX-ادغام , انتخاب


موضوعات:

Neuroscience(all)[ ]

فهرست مراجع و منابع

نتايج بعدي


نتايج بعدي

 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×