سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 150 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:محل روانتنانی بشر در علوم اعصاب مدرن
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:18 June 2015
شماره صفحات: 116129116-129
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.neuroscience.2014.05.036 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Neuroscience »
  4. The place of human psychophysics in modern neuroscience

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

The Place Of Human Psychophysics In Modern Neuroscience


مقاله: محل روانتنانی بشر در علوم اعصاب مدرن

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Human psychophysics is the quantitative measurement of our own perceptions. In essence, it is simply a more sophisticated version of what humans have done since time immemorial: noticed and reflected upon what we can see, hear, and feel. In the 21st century, when hugely powerful techniques are available that enable us to probe the innermost structure and function of nervous systems, is human psychophysics still relevant? I argue that it is, and that in combination with other techniques, it will continue to be a key part of neuroscience for the foreseeable future. I discuss these points in detail using the example of binocular stereopsis, where human psychophysics in combination with physiology and computational vision, has made a substantial contribution.


روانتنانی بشر اندازه گیری کمی از برداشت خود ما است. در اصل، آن است که به سادگی یک نسخه پیچیده تر از آنچه انسان از زمان بسیار قدیم انجام داده اند: توجه و بر اساس آنچه ما می توانید ببینید، شنیدن، و احساس منعکس شده است. در قرن 21، زمانی که شدیدا تکنیک های قدرتمند در دسترس هستند که ما را قادر به بررسی ساختار درونی و عملکرد سیستم عصبی، روانتنانی انسان هنوز هم مرتبط است؟ من استدلال می کنند که در آن است، و در ترکیب با روشهای دیگر، آن را ادامه خواهد داد به بخش مهمی از علوم اعصاب برای آینده قابل پیش بینی. این نقاط مورد بحث من در جزئیات با استفاده از مثال استریوپسیس دو چشمی، که در آن روانتنانی انسان در ترکیب با فیزیولوژی و چشم انداز محاسباتی، ساخته شده است سهم قابل توجهی است.


كلمات كليدي:

computational neuroscience, cortex, fMRI, fMRIfunctional magnetic resonance imaging, human, psychophysics, stereo vision, vision
علوم اعصاب محاسباتی , قشر, از fMRI , fMRIfunctional تصویربرداری رزونانس مغناطیسی, انسان, روانتنانی, دیدگاه استریو, دیدگاه


موضوعات:

Neuroscience(all)[ ]

فهرست مراجع و منابع

نتايج بعدي


نتايج بعدي

 

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×