سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 128 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:12 تحولات در کنترل سالمونلا در تخم مرغ
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 281311281-311
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1533/9781782421153.3.281 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Advances In Microbial Food Safety Volume 2 »
  4. 12 Developments in Salmonella control in eggs

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

12 Developments In Salmonella Control In Eggs


مقاله: 12 تحولات در کنترل سالمونلا در تخم مرغ

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


:The epidemiology of the Salmonella serovar Enteritidis in laying hens (Gallus gallus) and the human population is discussed and an overview is presented of the practical and legislative controls that have been developed to control salmonellosis resulting from the consumption of eggs. The focus is on the European Union, with comparative sections on Japan and the USA. There is also discussion of the situation in Australia, where Salmonella Typhimurium dominates egg-associated salmonellosis. In addition, current and proposed anti-Salmonella egg treatments are considered and there is brief discussion of possible future trends and emerging serovars in the egg industry.


: اپیدمیولوژی از سالمونلا انتریتیدیس سرووار در مرغ تخمگذار (و Gallus و Gallus) و جمعیت انسانی مورد بحث و مروری است از کنترل عملی و قانونی که توسعه یافته اند برای کنترل سالمونلوز ناشی از مصرف تخم مرغ ارائه شده است. تمرکز بر اتحادیه اروپا، با بخش مقایسه ژاپن و ایالات متحده آمریکا. همچنین بحث در مورد وضعیت در استرالیا، که در آن سالمونلا تیفی موریوم غالب سالمونلوز تخم مرغ همراه وجود دارد. علاوه بر این، درمان تخم مرغ ضد سالمونلا فعلی و پیشنهادی در نظر گرفته است و بحث مختصری از روند ممکن است در آینده و حضور گونه در حال ظهور در صنعت تخم مرغ وجود دارد.


كلمات كليدي:

salmonellosis Salmonella Enteritidis Typhimurium eggs Gallus gallus
سالمونلوز سالمونلا انتریتیدیس تیفی موریوم تخم مرغ و Gallus و Gallus[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×