سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 89 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:اطلاعات تماس با نویسندگان
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2012
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-85709-115-4.50029-4 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Nuclear Decommissioning Planning, Execution And International Experience »
  4. Contributor contact details

report iconنمايش خلاصه مقاله

Contributor Contact Details


مقاله: اطلاعات تماس با نویسندگان

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


:This introduction uses both semantic and historical elements to place nuclear decommissioning in the context of industrial activities. it focuses on common mistakes in the understanding of nuclear decommissioning, which may confuse the uninitiated reader. Definitions are provided to establish a baseline for the following chapters. The introduction also sets the objectives of the book. Finally, it gives a general description of the three main components of nuclear decommissioning as it is presented in this book, namely planning, execution and international experience.


: این مقدمه استفاده از هر دو عناصر معنایی و تاریخی به جای انهدام هسته ای در زمینه فعالیت های صنعتی. آن را در اشتباهات رایج در درک از انهدام هسته ای، که ممکن است خواننده uninitiated اشتباه تمرکز دارد. تعاریف ارائه شده برای ایجاد پایه برای فصل زیر است. معرفی همچنین مجموعه اهداف از کتاب. در نهایت، آن را می دهد توصیف کلی از سه قسمت اصلی انهدام هسته ای به عنوان آن را در این کتاب، یعنی برنامه ریزی، اجرا و تجربه بین المللی معرفی شده اند.


كلمات كليدي:
موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×