سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 75 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:استفاده از توضیح برخلاف تحقیقات سیاست انرژی: UK سیاست انرژی هسته ای 2002-2012
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:April 2013
شماره صفحات: 602616602-616
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.enpol.2012.12.046 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Energy Policy »
  4. The application of contrast explanation to energy policy research: UK nuclear energy policy 2002–2012

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.90.86.231

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

The Application Of Contrast Explanation To Energy Policy Research: UK Nuclear Energy Policy 2002–2012


مقاله: استفاده از توضیح برخلاف تحقیقات سیاست انرژی: UK سیاست انرژی هسته ای 2002-2012

نويسنده:


خلاصه مقاله:


This paper advances the application of the methodology, contrast explanation, to energy policy research. Research in energy policy is complex and often involves inter-disciplinary work, which traditional economic methodologies fail to capture. Consequently, the more encompassing methodology of contrast explanation is assessed and its use in other social science disciplines explored in brief. It is then applied to an energy policy research topic—in this case, nuclear energy policy research in the UK. Contrast explanation facilitates research into policy and decision-making processes in energy studies and offers an alternative to the traditional economic methods used in energy research. Further, contrast explanation is extended by the addition of contested and uncontested hypotheses analyses. This research focuses on the methods employed to deliver the new nuclear programme of the UK government. In order to achieve a sustainable nuclear energy policy three issues are of major importance: (1) law, policy and development; (2) public administration; and (3) project management. Further, the research identifies that policy in the area remains to be resolved, in particular at an institutional and legal level. However, contrary to the literature, in some areas, the research identifies a change of course as the UK concentrates on delivering a long-term policy for the nuclear energy sector and the overall energy sector.


در این مقاله پیشرفت استفاده از توضیح روش، کنتراست، به تحقیقات سیاست انرژی. پژوهش در سیاست انرژی پیچیده است و اغلب شامل کار میان رشته ای، که روش های سنتی اقتصادی موفق به گرفتن. در نتیجه، روش فراگیر تر از توضیح در مقابل ارزیابی و استفاده از آن در سایر رشتههای علوم اجتماعی بررسی شده در کوتاه. پس از آن به پژوهش موضوع در این مورد، تحقیقات سیاست انرژی هسته ای سیاست انرژی در بریتانیا استفاده شود. توضیح کنتراست پژوهش را تسهیل فرایند سیاست و تصمیم گیری در مطالعات انرژی و ارائه می دهد یک جایگزین برای روش های سنتی اقتصادی مورد استفاده در پژوهش های انرژی. علاوه بر این، توضیح مقابل است علاوه بر این از رقابت و تجزیه و تحلیل فرضیه بلامنازع افزایش یافته است. این تحقیق به روش به کار گرفته شده برای ارائه برنامه هسته ای جدید از دولت انگلستان تمرکز می کند. به منظور دستیابی به یک سیاست انرژی هسته ای پایدار سه موضوع از اهمیت عمده عبارتند از: (1) قانون، سیاست و توسعه؛ (2) مدیریت عمومی. و (3) مدیریت پروژه. علاوه بر این، تحقیقات مشخص است که سیاست در منطقه باقی مانده است در سطح نهادی و قانونی حل و فصل شود، به ویژه. با این حال، بر خلاف ادبیات، در برخی از مناطق، پژوهش مشخص تغییر البته به عنوان UK کنسانتره در ارائه یک سیاست دراز مدت برای بخش انرژی هسته ای و بخش انرژی کلی.


كلمات كليدي:

Contested and uncontested hypotheses analysis , UK nuclear energy policy, Contested and uncontested hypotheses analysis, Contrast explanation, UK nuclear energy policy
رقابت ها و فرضیه های بی دردسر تجزیه و تحلیل , UK سیاست انرژی هستهای , رقابت و فرضیه بلامنازع تجزیه و تحلیل, توضیح کنتراست, UK سیاست انرژی هسته ای


موضوعات:

Management, Monitoring, Policy and Law, Energy(all)[ ]

فهرست مراجع و منابع

نتايج بعدي


نتايج بعدي

 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×