سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 117 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:انتقال انرژی لکنت زبان در آلمان: سیاست انرژی باد و خوراک در تعرفه قفل در
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:July 2015
شماره صفحات: 156165156-165
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.enpol.2015.03.009 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Energy Policy »
  4. The stuttering energy transition in Germany: Wind energy policy and feed-in tariff lock-in

report iconنمايش خلاصه مقاله

The Stuttering Energy Transition In Germany: Wind Energy Policy And Feed-in Tariff Lock-in


مقاله: انتقال انرژی لکنت زبان در آلمان: سیاست انرژی باد و خوراک در تعرفه قفل در

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This article aims to examine whether the formulation of specific low carbon policy such as the feed-in tariff for wind energy in Germany can partly be a barrier to a comprehensive energy transition (Energiewende). Despite their short and medium-term success, these policies could create a long-term lock-in if they are formulated in a way that leads to a stagnation of systems innovation. The research finds that while the share of wind energy has increased rapidly over time, the feed-in-tariff and other low carbon policies and incentives have not been sufficient to achieve a socio-technical regime transition in Germany yet. We suggest that the German feed-in-tariff has incorporated wind energy (a niche-innovation) and wind energy actors (pathway newcomers) into a slightly modified socio-technical regime that is rather similar to the earlier ‘fossil fuel dominant’ socio-technical regime.


این مقاله با هدف بررسی اینکه آیا تدوین سیاست کم کربن خاص مانند تعرفه اشتراک در برای انرژی باد در آلمان تا حدی می تواند یک مانع به انتقال انرژی جامع (Energiewende). با وجود موفقیت کوتاه مدت و میان مدت خود، این سیاست ها می تواند یک قفل در طولانی مدت ایجاد اگر که آنها هم در راه است که منجر به رکود سیستم نوآوری فرموله شده است. پژوهش نشان میدهد که در حالی که سهم انرژی باد به سرعت در طول زمان افزایش یافته است، خوراک در تعرفه ها و دیگر سیاست های کم کربن و مشوق اند برای رسیدن به تغییر رژیم های تکنیکی اجتماعی در آلمان هنوز کافی نبوده است. ما نشان می دهد که غذا در تعرفه آلمان انرژی باد (تو رفتگی در دیوار نوآوری) و بازیگران انرژی باد (تازه وارد مسیر) را به یک رژیم سیاسی-فنی اندکی تغییر این است که نه مشابه به قبلی "سوخت فسیلی غالب 'گنجانیده اجتماعی رژیم فنی.


كلمات كليدي:

Energy policy , Germany , Energy policy, Germany, National Innovation Systems, Wind energy
سیاست انرژی , آلمان , سیاست انرژی, آلمان, سیستم ملی نوآوری , انرژی باد


موضوعات:

Management, Monitoring, Policy and Law, Energy(all)[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×