سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 54 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:اکسید فیبر / بالا آنتروپی آلیاژ ماتریس
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):16 (3)
سال انتشار:July–September 2015
شماره صفحات: 431439431-439
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.riit.2015.05.005 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Ingeniería, Investigación Y Tecnología »
  4. Numerical Modeling of the Thomson Ring in Stationary Levitation Using FEM-Electrical Network and Newton-Raphson

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 52.55.186.225

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Numerical Modeling Of The Thomson Ring In Stationary Levitation Using FEM-Electrical Network And Newton-Raphson


مقاله: اکسید فیبر / بالا آنتروپی آلیاژ ماتریس

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


There are a lot of applications of the Thomson ring: levitation of superconductor materials, power interrupters (used as actuator) and elimination of electric arcs. Therefore, it is important the numerical modeling of Thomson ring. The aim of this work is to model the stationary levitation of the Thomson ring. This Thomson ring consists of a copper coil with ferromagnetic core and an aluminum ring threaded in the core. The coil is fed by a cosine voltage to ensure that the aluminum ring is in a stationary levitated position. In this situation, the state of the electromagnetic field is stable and can be used the phasor equations of the electromagnetic field. These equations are discretized using the Galerkin method in the Lagrange base space (finite element method, FEM). These equations are solved using the COMSOL software. A methodology is also described (which uses the Newton-Raphson method) that obtains the separation between coil and aluminum ring. The numerical solutions of this separation are compared with experimental data. The conclusion is that the magnetic coupling of the aluminum ring on the coil can be neglected if the source voltage is high.


هستند بسیاری از برنامه های کاربردی از حلقه تامسون وجود دارد: معراج از مواد ابررسانا، interrupters قدرت (به عنوان محرک استفاده می شود) و حذف قوس الکتریکی می باشد. بنابراین، آن را مدل سازی عددی حلقه تامسون مهم است. هدف از این کار این است که مدل معراج ثابت از حلقه تامسون. این حلقه تامسون متشکل از یک سیم پیچ با هسته فرومغناطیسی مس و آلومینیوم حلقه شده در هسته. سیم پیچ است که توسط یک ولتاژ تغذیه کسینوس به اطمینان حاصل شود که حلقه آلومینیوم است در یک موقعیت ثابت معلق. در این وضعیت، دولت از میدان الکترومغناطیسی با ثبات است و می تواند با استفاده از معادلات فازور از میدان الکترومغناطیسی. این معادلات با استفاده از روش گالرکین در فضای پایگاه لاگرانژ (روش المان محدود، FEM) گسسته. این معادلات با استفاده از نرم افزار COMSOL حل شده است. روش نیز توصیف شده است (که با استفاده از روش نیوتن رافسون) که جدایی بین سیم پیچ و حلقه آلومینیوم بدست می آوریم. راه حل عددی این جدایی با داده های تجربی مقایسه شده است. نتیجه گیری این است که کوپلینگ مغناطیسی حلقه آلومینیوم در سیم پیچ می تواند نادیده گرفته اگر منبع ولتاژ بالا است.


كلمات كليدي:

anillo de Thomson, estacionaria, FEM, levitación, levitation, MEF, modelación, modeling, stationary, Thomson ring
حلقه تامسون, ثابت, FEM, معراج, معراج, MEF , مدل سازی, مدل سازی, ثابت, تامسون حلقه[ ]

فهرست مقالات مرتبط و مشابه

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×