سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 118 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:5 نظریه های تصادفات دریایی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 717871-78
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-800113-4.00005-5 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Security Supervision And Management Theory And Practice Of Asset Protection »
  4. 5 The Theories of Accident Causation

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.90.86.231

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

5 The Theories Of Accident Causation


مقاله: 5 نظریه های تصادفات دریایی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Accident prevention is at the core of every workplace safety program, and understanding how an accident happens is truly the first step in preventing future recurrence. The protection officer often plays a role in accident investigations. Knowing how a series of events can result in an injury is important to providing a quality investigation to the organization or client. This chapter begins to explore several of the leading theories of why accidents occur, giving the protection officer a foundation on which to build while strengthening the overall quality of an employer’s safety program.


پیشگیری از حادثه است که در هسته اصلی هر برنامه ایمنی محل کار، و درک چگونگی بروز حوادث واقعا اولین گام در پیشگیری از عود آینده است. افسر حفاظت اغلب نقش در تحقیقات حادثه ایفا می کند. آگاهی از چگونگی مجموعه ای از وقایع می تواند در آسیب منجر به ارائه یک تحقیق با کیفیت به این سازمان و یا مشتری مهم است. در این فصل شروع به کشف بسیاری از نظریه های پیشرو در همین دلیل حوادث رخ می دهد، به افسر حفاظت از پایه را برای ساخت در حالی که تقویت کیفیت کلی برنامه ایمنی کارفرما.


كلمات كليدي:

Accident prevention , OSHA , Risk management , Root cause , Workplace safety program, Accident investigation, Accident investigation Accident prevention OSHA Risk management Root cause Workplace safety program, OSHA, Root cause, Workplace safety program
پیشگیری از حوادث , OSHA , مدیریت ریسک , علت ریشه , برنامه ایمنی محل کار , بررسی سوانح, تصادف پیشگیری تحقیق حادثه OSHA مدیریت ریسک علت ریشه برنامه ایمنی محل کار , OSHA, علت ریشه, برنامه ایمنی محل کار[ ]

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×