سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 92 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فرهنگ ایمنی و مراقبت: برنامه ای برای جلوگیری از اشتباهات جراحی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):101 (4)
سال انتشار:April 2015
شماره صفحات: 404415404-415
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.aorn.2015.01.002 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. AORN Journal »
  4. Safety Culture and Care: A Program to Prevent Surgical Errors

report iconنمايش خلاصه مقاله

Safety Culture And Care: A Program To Prevent Surgical Errors


مقاله: فرهنگ ایمنی و مراقبت: برنامه ای برای جلوگیری از اشتباهات جراحی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Surgical errors are under scrutiny in health care as part of ensuring a culture of safety in which patients receive quality care. Hospitals use safety measures to compare their performance against industry benchmarks. To understand patient safety issues, health care providers must have processes in place to analyze and evaluate the quality of the care they provide. At one facility, efforts made to improve its quality and safety led to the development of a robust safety program with resources devoted to enhancing the culture of safety in the Perioperative Services department. Improvement initiatives included changing processes for safety reporting and performance improvement plans, adding resources and nurse roles, and creating communication strategies around adverse safety events and how to improve care. One key outcome included a 54% increase in the percentage of personnel who indicated in a survey that they would speak up if they saw something negatively affecting patient care.


خطاهای جراحی به عنوان بخشی از حصول اطمینان از فرهنگ ایمنی است که در آن بیماران مراقبت با کیفیت دریافت تحت بررسی دقیق در مراقبت های بهداشتی می باشد. بیمارستان ها استفاده اقدامات ایمنی به مقایسه عملکرد خود را در برابر معیار صنعت. برای درک مسائل ایمنی بیمار، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به فرآیندهای در محل برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی کیفیت مراقبت آنها را فراهم کرده اند. در یک مرکز، تلاش های انجام شده برای بهبود کیفیت و ایمنی منجر به توسعه یک برنامه ایمنی قوی با منابع اختصاص داده شده به بالا بردن فرهنگ ایمنی در بخش بعد از عمل خدمات آن است. طرح های بهبود شامل تغییر فرآیندهای برای گزارش ایمنی و برنامه های بهبود عملکرد، با اضافه کردن منابع و نقش پرستار، و ایجاد استراتژی های ارتباطی در سراسر حوادث ایمنی جانبی و چگونگی بهبود مراقبت. یکی از نتایج کلیدی که افزایش 54٪ در درصد افرادی است که در یک بررسی نشان داد که آنها صحبت می کنند تا اگر آنها را دیدم چیزی تاثیر منفی مراقبت از بیمار.


كلمات كليدي:

preventing surgical errors, process improvement, quality assurance, safety culture, safety program
جلوگیری از اشتباهات جراحی, بهبود فرایند , تضمین کیفیت, فرهنگ ایمنی, برنامه ایمنی


موضوعات:

Medical–Surgical[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×