سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 58 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:2 فرهنگ و کارگر مدیریت ایمنی در معرض خطر در مراکز هسته ای
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2013
شماره صفحات: 274027-40
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1533/9780857097262.1.27 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Managing Nuclear Projects »
  4. 2 Safety culture and managing worker risk at nuclear facilities

report iconنمايش خلاصه مقاله

2 Safety Culture And Managing Worker Risk At Nuclear Facilities


مقاله: 2 فرهنگ و کارگر مدیریت ایمنی در معرض خطر در مراکز هسته ای

نويسنده:


خلاصه مقاله:


:It is well recognized in the industry that safe operation of a nuclear site requires not only proper design and operation of safety systems, but also a safety-conscious attitude within the workforce. This chapter focuses on the key elements of nuclear safety culture necessary for safe operation and management of risk at a nuclear site. It provides definitions of terms used in the industry and information on various aspects of worker safety at a nuclear site.


: آن را به خوبی در صنعت است که بهره برداری ایمن از یک سایت هسته ای نیاز دارد نه تنها طراحی مناسب و بهره برداری از سیستم های ایمنی، بلکه یک نگرش ایمنی آگاه در نیروی کار شناخته شده است. در این فصل بر عناصر کلیدی فرهنگ ایمنی هسته ای لازم برای عملیات ایمن و مدیریت ریسک در یک سایت هسته ای تمرکز دارد. این تعاریف اصطلاحات در صنعت و اطلاعات در مورد جنبه های مختلف ایمنی کارگر در یک سایت هسته ای استفاده می شود.


كلمات كليدي:

ALARA , occupational exposure , OSHA, pre-job brief , safety-conscious work environment , nuclear safety culture , nuclear safety culture safety-conscious work environment pre-job brief occupational exposure ALARA OSHA
ALARA , تماس شغلی , OSHA , مختصری از پیش کار , محیط کار ایمنی آگاه , فرهنگ ایمنی هسته ای , فرهنگ ایمنی هسته ای محیط کار ایمنی آگاه قبل از قرار گرفتن در معرض کار کوتاهی شغلی ALARA OSHA


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×