سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 143 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:مبادله واریانس با بازگشت به میانگین، نوسانات تصادفی چند عاملی و جهش
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):245 (2)
سال انتشار:1 September 2015
شماره صفحات: 571580571-580
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ejor.2015.03.026 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. European Journal Of Operational Research »
  4. Variance swap with mean reversion, multifactor stochastic volatility and jumps

report iconنمايش خلاصه مقاله

Variance Swap With Mean Reversion, Multifactor Stochastic Volatility And Jumps


مقاله: مبادله واریانس با بازگشت به میانگین، نوسانات تصادفی چند عاملی و جهش

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This paper examines variance swap pricing using a model that integrates three major features of financial assets, namely the mean reversion in asset price, multi-factor stochastic volatility (SV) and simultaneous jumps in prices and volatility factors. Closed-form solutions are derived for vanilla variance swaps and gamma swaps while the solutions for corridor variance swaps and conditional variance swaps are expressed in a one-dimensional Fourier integral. The numerical tests confirm that the derived solution is accurate and efficient. Furthermore, empirical studies have shown that multi-factor SV models better capture the implied volatility surface from option data. The empirical results of this paper also show that the additional volatility factor contributes significantly to the price of variance swaps. Hence, the results favor multi-factor SV models for pricing variance swaps consistent with the implied volatility surface.


این مقاله به بررسی قیمت گذاری مبادله واریانس با استفاده از یک مدل است که ادغام سه ویژگی اصلی از دارایی های مالی، یعنی بازگشت به میانگین در قیمت دارایی ها، نوسانات تصادفی چند عامل (SV) و جهش به طور همزمان در قیمت و عوامل بی ثباتی. راه حل های فرم بسته برای معاوضه واریانس وانیل و معاوضه گاما به دست آمده در حالی که راه حل برای معاوضه واریانس راهرو و معاوضه واریانس شرطی در فوریه یک بعدی جدایی ناپذیر بیان شده است. آزمون عددی تایید می کنند که راه حل به دست آمده دقیق و کارآمد است. علاوه بر این، مطالعات تجربی نشان داده است که مدل SV چند عامل بهتر سطح نوسانات ضمنی از داده های گزینه گرفتن. همچنین نتایج تجربی این مقاله نشان می دهد که عامل نوسانات اضافی قابل توجهی به قیمت سواپ واریانس کمک می کند. از این رو، نتایج به نفع مدل SV چند عامل برای واریانس قیمت گذاری را جا به جا سازگار با سطح نوسانات ضمنی.


كلمات كليدي:

Multi-factor stochastic volatility , Jump diffusion, Mean reversion, Multi-factor stochastic volatility, Pricing, Variance swap
نوسانات تصادفی چند عامل , پرش انتشار , بازگشت به میانگین, چند عامل نوسانات تصادفی, قیمت گذاری, مبادله واریانس


موضوعات:

Information Systems and Management, Management Science and Operations Research, Modelling and Simulation[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×