سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 117 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:استفاده از سیستم های پیچیده ی سازگار به قیمت گذاری کالا اطلاعات تکرار
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):44 (3)
سال انتشار:February 2008
شماره صفحات: 725739725-739
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.dss.2007.10.005 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Decision Support Systems »
  4. Application of complex adaptive systems to pricing of reproducible information goods

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.128.196

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Application Of Complex Adaptive Systems To Pricing Of Reproducible Information Goods


مقاله: استفاده از سیستم های پیچیده ی سازگار به قیمت گذاری کالا اطلاعات تکرار

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Piracy of copyrighted information goods such as computer software, music recordings, and movies has received increased attention in the literature. Much of this research relied on mathematical modeling to analyze pricing policies, protection against piracy, and government policies. We use complex adaptive systems as an alternative methodology to analyze pricing decisions in an industry with products which can be pirated. This approach has been previously applied to pricing and can capture some aspects of the problem which are difficult to analyze using traditional mathematical modeling. The results indicate that advances in technology make a skimming strategy the least preferable approach for producers. Further, improvements in technology, more specifically data communications and the Internet, will erode the profitability of a skimming strategy. The analysis also indicates that complex adaptive systems may provide a useful method for analyzing problems in which interactions between participants in the systems, i.e. consumers, sellers, and regulating agencies, are important in determining the behavior of the system.


دزدان دریایی از محصولات اطلاعات کپی رایت مانند نرم افزار کامپیوتر، ضبط موسیقی، فیلم و دریافت در ادبیات توجه. بخش عمده ای از این تحقیق با تکیه بر مدل سازی ریاضی برای تجزیه و تحلیل سیاست های قیمت گذاری، محافظت در برابر دزدی دریایی، و سیاست های دولت. ما با استفاده از سیستم های تطبیقی ​​پیچیده به عنوان یک روش جایگزین برای تجزیه و تحلیل تصمیمات قیمت گذاری در صنعت با محصولات است که می تواند سرقت. این رویکرد قبلا به قیمت گذاری اعمال می شود و می توانید برخی از جنبه های مشکل آن دشوار گرفتن به تجزیه و تحلیل با استفاده از مدل سازی سنتی ریاضی. نتایج نشان می دهد که پیشرفت در تکنولوژی را یک استراتژی دستکاری حداقل رویکرد ارجح برای تولید. علاوه بر این، بهبود تکنولوژی، به طور خاص ارتباطات داده ها و اینترنت، خواهد سودآوری یک استراتژی دستکاری ساییده شدن. تجزیه و تحلیل نیز نشان می دهد که سیستم های تطبیقی ​​پیچیده ممکن است یک روش مفید برای تجزیه و تحلیل مشکلات ارائه است که در آن تعاملات بین شرکت کنندگان در سیستم، یعنی مصرف کنندگان، فروشندگان، و تنظیم آژانس، در تعیین رفتار سیستم مهم است.


كلمات كليدي:

Complex adaptive systems, Information goods, Piracy, Pricing
سیستم های تطبیقی ​​مجتمع, محصولات اطلاعات, دزدان دریایی, قیمت گذاری


موضوعات:

Information Systems and Management, Information Systems, Management Information Systems, Developmental and Educational Psychology, Information Systems[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×