سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 60 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:آموزش بهداشت جهانی در برنامه های رزیدنتی چشم پزشکی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):72 (4)
سال انتشار:July–August 2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.jsurg.2015.04.007 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Journal Of Surgical Education »
  4. Global Health Training in Ophthalmology Residency Programs

report iconنمايش خلاصه مقاله

Global Health Training In Ophthalmology Residency Programs


مقاله: آموزش بهداشت جهانی در برنامه های رزیدنتی چشم پزشکی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Journalism refers to the activity of gathering and presenting news for public dissemination. It has played a central role in modern society as a political institution, a business, and a form of popular culture. It has taken many forms in different historical periods and political and economic contexts, varying, for example, in its relation to political institutions, its status as a profit-making business, and the degree to which it is ‘professionalized’.


روزنامه نگاری اشاره به فعالیت های جمع آوری و ارائه اخبار برای انتشار عمومی. این یک نقش محوری در جامعه مدرن به عنوان یک نهاد سیاسی، کسب و کار، و یک شکل از فرهنگ عامه ایفا کرده است. این به اشکال مختلف در دوره های مختلف تاریخی و زمینه های سیاسی و اقتصادی، متفاوت، به عنوان مثال در ارتباط آن با نهادهای سیاسی صورت گرفته است،، آن را به عنوان یک کسب و کار انتفاعی، و درجه ای که در آن است 'professionalized.


كلمات كليدي:

global health , ophthalmology , residency program curriculum , survey, global health, international electives, Interpersonal and Communication Skills, Medical Knowledge, ophthalmology, Patient Care, Practice-Based Learning and Improvement, Professionalism, residency program curriculum, survey, Systems-Based Practice
بهداشت جهانی , چشم , برنامه درسی برنامه اقامت , نظرسنجی , global health, international electives, Interpersonal and Communication Skills, Medical Knowledge, ophthalmology, Patient Care, Practice-Based Learning and Improvement, Professionalism, residency program curriculum, survey, Systems-Based Practice


موضوعات:

Surgery, Education[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×