سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 408 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:شیوه های حسابداری مدیریت زیست محیطی در شرکت های کوچک متوسط ​​ساخت
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:27 January 2015
شماره صفحات: 619626619-626
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.sbspro.2015.01.411 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia - Social And Behavioral Sciences »
  4. Environmental Management Accounting Practices in Small Medium Manufacturing Firms

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Environmental Management Accounting Practices In Small Medium Manufacturing Firms


مقاله: شیوه های حسابداری مدیریت زیست محیطی در شرکت های کوچک متوسط ​​ساخت

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This study investigates factors and barriers which influence the practice of environmental management accounting (hereafter known as EMA). The institutional theory is employed and data is collected via questionnaire. This study focuses on small medium enterprises (hereafter known as SMEs) specifically, Malaysian small medium manufacturing firms. The results indicate that most firms have a budget allocation for environmental activities and practice physical EMA. The study argues that coercion is a dominant factor for practicing EMA and therefore, barriers to EMA development should be resolved by the Malaysian government and other authorities.


این مطالعه به بررسی عوامل و موانع است که عمل حسابداری مدیریت زیست محیطی (آخرت به عنوان EMA شناخته می شود) را تحت تاثیر قرار. نظریه نهادی به کار و داده ها از طریق پرسشنامه جمع آوری شده. این مطالعه بر روی شرکت های متوسط ​​کوچک (آخرت به عنوان کوچک و متوسط ​​شناخته می شود) به طور خاص، شرکت های مالزی تولید متوسط ​​کوچک تمرکز دارد. نتایج نشان می دهد که بسیاری از کارخانه دارای تخصیص بودجه برای فعالیت های زیست محیطی و عمل EMA فیزیکی است. مطالعه استدلال می کند که اجبار یک عامل غالب برای تمرین EMA و در نتیجه، موانع توسعه EMA باید توسط دولت مالزی و دیگر مقامات حل و فصل است.


كلمات كليدي:

accounting practices , institutional theory , manufacturing firms., SME , accounting practices, Environmental Management Accounting, institutional theory, manufacturing firms., SME
accounting practices , تئوری نهادی , manufacturing firms. , SME , نظریه نهادی, حسابداری مدیریت زیست محیطی, SME, شیوه های حسابداری., شرکت های تولیدی


موضوعات:
[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×