سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 27 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:فرصت های از دست رفته
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):33 (4)
سال انتشار:October 2007
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.amepre.2007.07.004 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. American Journal Of Preventive Medicine »
  4. Missed Opportunities

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 18.204.227.250

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Missed Opportunities


مقاله: فرصت های از دست رفته

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


BackgroundThis study examined the availability of local health department programs related to youth healthy eating, obesity control, and physical activity.MethodsData were obtained in the spring and summer of 2003. Selection of communities was based on a nationally representative sample of 8th-, 10th-, and 12th-grade students. Health departments with jurisdiction over these communities were contacted. Information was collected on departmental activities around healthy eating, weight loss, and physical activity.ResultsResults reveal that on average less than half the health departments surveyed provide, support, or advocate for programs targeting these activities. While the majority of informants indicated that these programs are of high priority, there is still an opportunity for health departments to expand these types of services.ConclusionsBy increasing and expanding these programs and advocacy efforts, health agencies could be an important resource in helping to curb the current obesity epidemic.


مطالعه BackgroundThis بررسی در دسترس بودن برنامه بخش بهداشت محلی مربوط به جوانان سالم غذا خوردن، کنترل چاقی و activity.MethodsData فیزیکی در بهار و تابستان سال 2003. انتخاب جوامع بر روی یک نمونه سراسر کشور نماینده از 8th-، 10th- بود به دست آمد ، و دانش آموزان تاریخ 12th درجه. بخش بهداشت با صلاحیت بیش از این جوامع تماس گرفته شد. اطلاعات مربوط به فعالیت های دپارتمان اطراف غذا خوردن سالم، کاهش وزن، جمع آوری شد و activity.ResultsResults فیزیکی نشان می دهد که به طور متوسط ​​کمتر از نصف ادارات بهداشت مورد بررسی ارائه، پشتیبانی، و یا حمایت از برنامه های این فعالیت ها با هدف قرار دادن. در حالی که اکثریت از خبرچینان نشان داد که این برنامه ها از اولویت بالا هستند، هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای ادارات بهداشت برای گسترش این نوع از services.ConclusionsBy حال افزایش و گسترش این برنامه ها و تلاش های حمایت، سازمان های بهداشتی می تواند یک منبع مهم در کمک به جلوگیری از اپیدمی چاقی در حال حاضر.


موضوعات:

,[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه ترم پاییز 🍂
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×