قوانین و مقررات


شما با عضویت در سایپرز باشگاه دانش موافقت می نمایید که: 

 1. خدمات و محتویات سایت سایپرز، صرفاً برای استفاده آموزشی و پژوهشی کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، حق شرکت مایلستون خاورمیانه را برای پیگرد قانونی محفوظ خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایت اینترنتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت سایپرز برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد. 
 2. شما به سایت سایپرز اطمینان می دهید که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایپرز می باشد، استفاده نخواهید کرد. شما از سایپرز به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین شما مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس کاربران قرار نگرفته و از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نمی باشید. 
 3. مطالب سایت سایپرز ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگر باشد. سایپرز این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل سایپرز نیستند و سایپرز هیچ مسؤولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. شما توافق می کنید مسوولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شما از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایپرز باشد، برعهده خودتان خواهد بود. 
 4. وب سایت سایپرز، تحت هیچ شرایطی، مسؤولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد. 
 5. شما موظف هستید به هنگام ثبت نام اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. سایت سایپرز مسؤولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد. 
 6. کلمه عبور شما محرمانه بوده و مسؤولیت حفاظت از آن به عهده خود شما می باشد. 
 7. سایپرز برای دریافت الکترونیکی هزینه مقالات و حق عضویت و سایر هزینه ها دارای نماد الکترونیکی می باشد. و پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، لذا سایپرز مسئول مشکلات احتمالی پرداخت از سوی بانک ها نخواهد بود. 
 8. تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهی است سایپرز حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.
 9. نام «سایپرز»، علامت تجاری آن و سایر حقوق مرتبط متعلق به شرکت مایلستون خاورمیانه است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است. این شرکت در رابطه با ارائه خدمات باشگاه دانش فقط از طریق ساینت اینترنتی www.scipers.com اقدام می نماید و مسوولیتی در قبال خسارت وارده ناشی از درخواست خدمات شما از افراد متفرقه که ادعای نمایندگی سایپرز را دارند بر عهده ندارد.
 10. شرکت در قبال درخواست های کاربران که "مغایر با" و یا "اضافه بر" اطلاعات درج شده در سایت برای هر پیشنهاد است مسؤولیتی ندارد.
 11. شما حق واگذاری خدمات ارائه شده به شما تحت نام کاربری خود و یا تخفیف های ارائه شده را به اشخاص ثالث دارا نمی باشید.
 12. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسؤولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط شما، به عهده خود شما می باشد.
 13. این موافقتنامه به تشخیص سایت سایپرز به صورت دورهای به روز رسانی و اصلاح خواهد شد و شما موظف به بازبینی و رعایت مفاد آن در بخش «قوانین و مقررات» سایت می باشید. عدم اطلاع شما از مفاد به روز شده این موافقت نامه در معتبر بودن آن خللی وارد نخواهد نمود.

نوشته شده در تاریخ: 1394/6/17 (30655 مشاهده)

[ بازگشت ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه ترم بهار 🌱
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×